نرده استیل| پله استیل|09127688544|حفاظ استیل| ظریف استیل | مزایای نرده استیل چیست؟


مزایای نرده استیل چیست؟

 

 مزایای نرده استیل به شرح زیر میباشد:

مقاومت بالا:

نرده استیل از فولاد ضد زنگ تولید شده و به همین علت از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. استنلس استیل با جنس مقاومی که دارد در مقابل رطوبت ، خوردگی ، نور خورشید و سایر شرایط محیطی بسیار مقاوم میباشد.
 
هزینه نگهداری پایین:
نرده استیل به تعمیر و نگهداری کمی نیازمند است، و به همین دلیل، انتخابی عالی برای ساختمان خواهد بود. به عبارت دیگر، همین عامل هزینه ها و قیمت نرده استیل را کمتر از نرده های دیگر خواهد کرد. خوشبختانه، نرده استیل به دلیل داشتن روکشی از اکسید کروم، به تعمیر ونگهداری کمی نیاز دارد. این پوشش از نرده در برابر بسیاری از خطرات، از جمله زنگ زدگی محافظت می کند. از طرفی، اگر نرده های استیل خراشیده شوند، روکش آنها این قابلیت را دارد که خودش را تعمیر کند، بنابراین فلز استیلی که در زیر این روکش است در معرض آب و هوا قرار نمی گیرد.
 
زیبایی منحصر به فرد نرده استیل:
به جرات میتوان گفت نرده استیل یکی از زیباترین المان های هر ساختمانی است و جهت دکوراسیون داخلی و حتی نمای ساختمان بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .البته طرح نرده استیل و نوع نصب نرده استیل بسیار مهم بوده و تاثیر زیادی بر زیبایی آن خواهد داشت .
 
قیمت مناسب:
با توجه به کارایی و زیبایی فراوان نرده استیل قیمت تولید و نصب نرده استیل مناسب میباشد.
 
انعطاف پذیری بالا:
نرده استیل به جهت انعطاف پذیری خوبی که دارد میتواند در انواع پله های استیل ، حفاظ استیل و سایر مصنوعات استیل مورد استفاده قرار گیرد . خمش عالی استیل این امکان را به تولید کنندگان نرده استیل میدهد تا طرح های زیبایی از نرده استیل و نرده راه پله استیل را بتوانند پیاده سازی کنند.
 
و بسیاری مزایای دیگر
 
شرکت ظریف استیل با سالها تجربه گرانبها در زمینه تولید نرده استیل ، حفاظ استیل ، درب استیل و پله استیل آماده است تا هر نوع سفارش نرده استیل را با بهترین کیفیت تولید و نصب نماید .حتما جهت استعلام قیمت و توضیحات تکنیکال با مشاوران شرکت ظریف استیل تماس حاصل فرمایید .
 
 
 
 
 
 
 
 

برچسب ها: